info@mahbodparvaz.com 026 34208125
کمپ پناهندگی در اروپا
کمپ پناهندگی در اروپا

همه چیز درباره کمپ پناهندگی در اروپا

*در اروپا،پناهجویان بعد از اعلام پناهندگی به طور موقت یک هفته تا 2 ماه به کمپ منتقل می شوند. بعد از مشخص شدن کیس و قبل از تاریخ دادگاه، عموم پناهجویان به شهرهای مختلف تقسیم بندی شده و در ساختمان هایی که از طرف دولت آن کشور، اجاره شده اند سکنی داده می شوند.

*تا زمانی که کیس پناهجو در دادگاه قبول نشده،پناهجو فقط تا شعاع 30 کیلومتری مربع محل اقامت خود حق تردد دارد.به هر پناهجو ماهیانه مبلغی به عنوان کمک هزینه زندگی پرداخت می شود.مثلا در آلمان 350 یورو.

*اکثر پناهجویان از طرف مشاغل محلی بکار گرفته شده و روزانه حدود 6 تا 8 ساعت کار می کنند. وساعتی یک یورو حقوق دریافت می کنند که می توانند آن مبلغ را برای خود نگه دارند.

*پناهجویانی که اجاره مسکن نمی دهندو در خانه های کمپ زندگی می کنند ماهیانه مبلغی حدود 130 یورو از این بابت دریافت می کنند.مسئولیت هزینه غذا، تلفن و اینترنت و مثل اینها با پناهجو است. برای هزینه پوشاک، سالی 2 مرتبه، یکبار آغازبهار و یکبار زمستان، مبلغ 120 یورو پرداخت می شود.

*کلاس های رایگان آموزش زبان، بعد از حکم قبولی دادگاه امکان پذیر می شود.

*اجازه کار رسمی، نیز بعد از قبولی دادگاه ممکن می شود.

*بعد از قبولی کیس پناهندگی، پناهنده حق انتخاب شهر محل زندگی خود را داشته و می تواند بدون محدودیت در کشور و کشورهای اتحادیه اروپایی مسافرت کند.

*پناهجو می تواند پس از قبولی پناهندگی نیز تا زمان یافتن خانه مورد نظر خود، همچنان در کمپ اقامت داشته باشد.

*ایرانیان غیرتمند، متعصب به وطن و خاک خود بوده و در هرجای دنیا که باشند، همواره به فکر راهی برای خدمت به میهن خود خواهند بود.

Image result for ‫بهترین کمپ ایرانیان در اروپا‬‎

ماهبد پرواز ؛ اروپا تخصص ماست.(ایتالیا، فرانسه، هلند)                تلفن:02634208257

انتشار این مطلب
تمامي حقوق مادي و معنوي براي ماهبد پرواز محفوظ است. طراحي و سئو : سايتي نو