FA  | EN info@mahbodparvaz.com026 34208125
تور شفق قطبی(مسکو+ مورمانسک)

عنوان تور

تور شفق قطبی(مسکو+ مورمانسک)

مدت اقامت

5 شب و 6 روز

650 دلار+ 6/500/000 تومان تومان
خدمات تور :

پرواز رفت و برگشت ایر آفلوت-راهنما-ترانسفر رفت و برگشت و بین شهری-ویزا-اقامت در هتل 4* با صبحانه+گشت شهری در مسکو و مورانسک


توضیحات :

تور شفق قطبی

حتما می‌دانید که شفق قطبی یکی از پدیده‌های خیره‌کننده در جهان است که هر کس حداقل یک بار باید آن لذت تماشای از نزدیک آن را تجربه کند. در این میان کشورهایی که این پدیده در آنها قابل مشاهده است از ایران بسیار دور هستند و برای سفر با آنها باید دردسرها ویزای شنگن را داشته باشید (که البته ارزشش را دارد). اما روسیه مکان مناسبی برای تماشای شفق قطبی است.

تماشای شفق قطبی در روسیه
روسیه کشور بسیار پهناوری است و برای تماشای پدیده شفق قطبی باید به بخش‌های شمالی آن سفر کرد. شفق قطبی پدیده‌ای بسیار رویایی و خیره‌کننده است. در این پدیده هاله‌های زیبایی از نور بصورت متحرک در آسمان دیده می‌شوند و تماشای آن هر کسی را شگفت‌زده خواهد کرد.

مورمانسک Murmansk
مورمانسک در شبه‌جزیره کولا واقع شده و شهری است در دوردست‌های شمال غربی روسیه در نزدیکی مرز روسیه با نروژ و فنلاند. معمولا بسیاری از گردشگران روسیه برای تفریحات زمستانی همچون اسکی، اسنوبورد و تماشای روستای محلی سامی به این منطقه سفر می‌کنند. این شهر مرکز استان مورمانسک روسیه است و دارای بندری در خلیج کولا می‌باشد. مورمانسک در حقیقت بزرگترین شهر در مدار شمالگان است. شما می‌توانید در مورمانسک به تماشای شفق قطبی بنشینید و از تماشای این پدیده زیبا لذت ببرید.

برنامه های مشابه

تور باکو

جمهوری آذربایجان | زمان : 4 شب 5 روز

قیمت : 4/650/000
نمایش

تور آنتالیا

ترکیه | زمان : 6 شب 7 روز

قیمت : 5/300/000
نمایش

تور هند(دهلی+آگرا+جیپور)

هندوستان | زمان : 7 شب 8 روز

قیمت : 8/100/000
نمایش

(توردبی)

امارات | زمان : 4 شب 5 روز

قیمت : 4/800/000
نمایش
تمامي حقوق مادي و معنوي براي ماهبد پرواز محفوظ است. طراحي سايت سايتي نو