english
En

درباره ما

ماهبد پرواز آژانس ارائه کننده های خدمات مسافرتی ( هوایی ، زمینی و قطار ) در قالب بلیط های مسافرتی و تورهای گردشگری می باشد که در کرج و مناطق کرج ( گوهردشت ، مهرویلا ، جهانشهر ، عظمیه و ….)فعالیت می کند. شرکت خدمات مسافرتی هوایی وجهانگردی ماهبد پرواز – آژانس هواپیمایی – آژانس مسافرتی – کرج شرکت خدمات هوایی و جهانگردی ماهبد پرواز با برگزاری تور های داخلی و خارجی و با ارائه خدمات مسافرتی و رزرو هتل در تمام نقاط دنیا و اخذ ویزا و همچنین صدور بلیط های داخلی وخارجی در خدمت شماست.

درود بر شما

نزدیک به دو دهه است که در مسیر ارائه خدمات سالم تلاش کردیم تا به هر طیفی از مشتریان گرانقدرمان سرویس دهی مطلوب و کیفی ارائه دهیم که در پیرو آن رضایتمندی را تحویل بگیریم. رضایت مشتری بزرگترین هدف ماست و گمان می کنم موفق بوده ایم چرا که بازتاب تلاش هایمان را دیده ایم. اعتقاد دارم هر مشتری می تواند در نقش یک آژانس هواپیمایی مشتری آفرینی نماید. بنابراین استراتژی ما کسب بالاترین میزان رضایتمندی است. پرسنل سختکوش ماهبد پرواز ، علمی و تجربی و دلسوز در مسیر اهداف مجموعه تلاش گرند.

ما آمده ایم که بمانیم.

در بازار ، در خاطره ی سفر ها و در اذهان و قلبهای همسفران.

آسیب بازار گردشگری را پذیرفتیم اما راضی به زیان مشتریان عزیزمان نشدیم. آسیب های ناشی از تصمیمات اشتباه بالادستی ، آسیب های بیش از دو سال شیوع کرونا آسیب های تنش های سیاسی و اقتصادی و تحریم های بزدلانه؛ همه را باوجودمان حس کردیم پذیرفتیم و اما ماندیم برای رسیدن به روزهای باشکوه.

مردم محجوب و مهربان ایران شایسته صادقانه ترین و بهترین خدمات هستند.

ما هستیم و با شما خواهیم ماند.

دعوت می کنم با ما همسفر بمانید.

((به امید سلامتی و شادی مردم ایران زمین))

به قلم حمید رضا ولی پور مدیر عامل شرکت خدمات مسافرتی ماهبد پرواز

فروردین ۱۴۰۱

توضیحات آقای ولی پور بخش اول

توضیحات آقای ولی پور بخش دوم

توضیحات آقای ولی پور بخش سوم

خدمات ما

ارائه خدمات در زمینه های (رزواسیون آنلاین - ویزا - بلیط - هتل - تور) خدمات اخذ ویزا - صدور بلیط قطار - صدور بلیط به سراسر جهان - اخذ بیمه و ویزای مسافرتی - رزرواسیون هتل در تمام نقاط دنیا برگزاری تورهای ایران گردی و جهان گردی ،تورهای تخصصی داخلی و خارجی ،تورهای نمایشگاهی تحصیلی تورهای طبیعت گردی و اموزشی ،تورهای پروازی با کایت و پاراگلایدر و ...

ماهبد پرواز دارای سابقه درخشان و مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی و دارای دفاتر نمایندگی در 9 کشور آسیایی، دارای سابقه درخشان و کادری, مجرب و متعهد. تحسین شده در استان البرز در 2 سال متوالی.

تخفیفات

تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.