FA  | EN info@mahbodparvaz.com 026 34208125
درباره ما
image

درباره ما

ماهبد پرواز آژانس ارائه کننده های خدمات مسافرتی ( هوایی ، زمینی و قطار ) در قالب بلیط های مسافرتی و تورهای گردشگری می باشد که در کرج و مناطق کرج ( گوهردشت ، مهرویلا ، جهانشهر ، عظمیه و ….)فعالیت می کند. شرکت خدمات مسافرتی هوایی وجهانگردی ماهبد پرواز – آژانس هواپیمایی – آژانس مسافرتی – کرج شرکت خدمات هوایی و جهانگردی ماهبد پرواز با برگزاری تور های داخلی و خارجی و با ارائه خدمات مسافرتی و رزرو هتل در تمام نقاط دنیا و اخذ ویزا و همچنین صدور بلیط های داخلی وخارجی در خدمت شماست.

ماهبد پرواز دارای سابقه درخشان و مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی و دارای دفاتر نمایندگی در 9 کشور آسیایی، دارای سابقه درخشان و کادری, مجرب و متعهد. تحسین شده در استان البرز در 2 سال متوالی.

 

 

 

خدمات ما :

ارائه خدمات در زمینه های (رزواسیون آنلاین - ویزا - بلیط - هتل - تور) خدمات اخذ ویزا - صدور بلیط قطار - صدور بلیط به سراسر جهان - اخذ بیمه و ویزای مسافرتی - رزرواسیون هتل در تمام نقاط دنیا برگزاری تورهای ایران گردی و جهان گردی ،تورهای تخصصی داخلی و خارجی ،تورهای نمایشگاهی تحصیلی تورهای طبیعت گردی و اموزشی ،تورهای پروازی با کایت و پاراگلایدر و ...

تخفیفات :

1)تخفیف ویژه به مسافران کثیرالسفر نظیر ارایه تورهای داخلی رایگان.   2)طرف قرارداد با شرکت ها وسازمان های معتبر که در سیستم داخلی آنها نحوه اعمال تخفیفات توضیح داده شده است.   3) به کلیه گروه های بالای 10 نفر تخفیفات ویژه یا بلیط های رایگان ارایه می شود.

گفتگوی روزنامه جام جم با جناب حمیدرضا ولی پور مدیر عامل آژانس ماهبد پرواز , آژانس منتخب استان البرز در تاریخ ۸ آبان ۹۸

 

حمیدرضا ولیپور مدیر عامل آژانس هواپیمایی ماهبد پرواز :

گردشگری , نیازمند یک سند جامع است

جام جم : صنعت توریسم و گردشگری یکی از صنایع درآمدزا در دنیا محسوب می شود.با توسعه این صنعت اشتغالزایی بالایی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در بخش آژانس های مسافرتی ,حمل و نقل ,خدمات و ...ایجاد می شود.ایران به دلیل داشتن جاذبه های مختلف طبیعی - تاریخی جزو کشور های نخست جهان به شمار می آید.سرمایه گذاری بخش های گردشگری و توریسم می تواند تحول بزرگی در حوزه های اجتماعی و اقتصادی ایجاد نماید. خبرگزاری جام جم در زمینه گردشگری با حمیدرضا ولیپور,مدیر مجرب,خوش فکر و توانمند آژانس هواپیمایی ماهبد پرواز گفتگویی انجام داده است که نظرات ایشان را در ذیل میخوانید :

مختصری از سابقه فعالیت خود بیان کنید :

۲۲ سال است که در صنعت هوایی, گردشگری و خدمات مسافرتی فعالیت دارم.

حوزه گردشگری و شرایط فعلی آن را چگونه ارزیابی می کنید؟

ایران دارای اقلیم مختلفی است که گردشگر داخلی یا خارجی در هر فصلی می تواند به فصل دیگری سفر کند.به عنوان مثال گردشگر در زمستان می تواند به بهار سفر کند(از شمال به جنوب کشور).کمبودها,نبود بستر و زیر ساخت های مناسب در این کشور از نقاط ضعفی است که همچنان صنعت گردشگری با آن مواجه می باشد. این صنعت با بیماری مواجه است . برای درمان آن باید اورژانسی عمل کردتا از کشورهای همسایه ای که حتی بعضا فقیر هستند و نفت و گاز ما را ندارند عقب نماند. حذف ویزا برای گردشگران خارجی طرح خوبی است ولی باید از عزت ایرانیان حراست داشت , در صورتی که با ارایه این روند اعتبار گذرنامه کشورهای دیگر را بالا می بریم و در مقابل از ارزش گذرنامه ایرانی کاسته می شود.

با توجه به تجارب خود چه راهکارهایی برای رونق گردشگری کشور پیشنهاد میکنید؟

یکی از فاکتورهای ترقی در حوزه گردشگری ,انتخاب مدیران بر حسب شایسته سالاریست.حضور افراد غیر متخصص پشت میز مدیریت گردشگری یکی از آفات رشد در این صنعت است. البته مدیران توانمندی نیز در این عرصه حضور دارند که دلسوزانه در خدمت مردم هستند.شجاعت ,از خود گذشتگی ,ابتکار ,درایت مشورت گرفتن از خرد جمعی نخبه ها و حتی صاحبان همه نوع اندیشه در عرصه گردشگری و مقدم دانستن آن ها بر میز خود ,باید از ویژگی های مدیران بالادست باشد.در این صورت این ویژگی ها می تواند به سطوح پایین مدیریتی هم تسری یابد که شاهد سرعت رشد و ترقی خواهیم بود از دیگر عوامل ایجاد رونق گردشگری در کشور, ایجاد یک سند جامع کشوری و بلند مدت گردشگری است که هر دولتی باید خود را متعهد به اجرای آن بداند.در این صورت ,هم از تصمیمات سلیقه ای دولت ها خبری نخواهد بود و هم اینکه طرح های گردشگری که بابت آن ها هزینه می شود به خاطر عدم تایید دولت بعدی نیمه کاره رها نشده و سرمایه های مملکت هدر نخواهد رفت. این سند بلند مدت امتیاز دیگری هم داردکه در اینجا نمیتوان با آن ها اشاره نمود ولی حتما موجب ورود و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی هم خواهد شد چرا که سند مذکور باعث ثبات و دلگرمی سرمایه گذاران می شود. متاسفانه عدم وجود برنامه های بلند مدت و خود نمایی برخی از مدیران برای تکمیل رزومه شخصی خود ,بر تن این صنعت زخمی عمیق وارد نموده است

تمامي حقوق مادي و معنوي براي ماهبد پرواز محفوظ است. طراحي و سئو : سايتي نو