FA  | EN info@mahbodparvaz.com026 34208125
گوانجو (نمایشگاهی)

عنوان تور

گوانجو (نمایشگاهی)

مدت اقامت

5 شب و 6 روز

تومان
خدمات تور :

پروازرفت و برگشت ماهان -ترانسفر فرودگاهی -لیدر فارسی زبان -بیمه مسافرتی -اقامت در هتل 4* به همراه صبحانه-ویزا


توضیحات :

گوانجو یکی از بیست و چهار شهر مشهور فرهنگی و تاریخی در چین است ، اگرچه جاذبه های فرهنگی و دیدنی آن به اندازه دیدنی های شهرهایی نظیر پکن و ژیان نیست و این شهر یک مقصد گردشگری بحساب نمی آید اما در عین حال گوانجو یکی از بزرگترین و مهم ترین شهرهای جهان به شمار می آید.

جاذبه های گوانجو:
پارک یوژیو (Yuexiu Park )
این پارک بزرگترین پارک شهر است که نام خود را از کوههایی که در آن واقع شده اند گرفته است. پارک یوژیو بخاطر مناظر زیبا و آثار تاریخی متعددی که دارد مشهور است ، از آنها می توان به مجسمه پنج بز (Five-Ram Sculpture ) و برج ژنهای (Zhenhai Tower ) اشاره کرد. برای رفتن به این پارک باید اتوبوس های شماره 2 ، 5 ، 6 ، 10 ، 58 یا 101 را سوار شوید.

رودخانه مروارید ( The Pearl River )
رودخانه مروارید از درون شهر گوانجو می گذرد ، هنگام غروب می توانید با استفاده از تورهای قایق سواری به روی این رودخانه رفته و غروب زیبای خورشید را تماشا کنید. هنگام شب می توانید برج کانتون را که در حال درخشش است ببینید و لذت ببرید.

معبد اجدادی خانواده چن (Ancestral Temple of the Chen Family )
این معبد بخاطر ساختار نفیسی که دارد از جمله حکاکی های چوبی ، سنگی و آجری ، همچنین آثار هنری فلزی که با مس و آهن ساخته شده اند مورد توجه قرار گرفته است. همچنین نقاشی های دیواری خارق العاده ای نیز می توان در آن مشاهده کرد. در طراحی و حکاکی ساختار این معبد هم از سبک رئال هم خیالی بهره گرفته شده است تا به معبد چهره و اتمسفری متفاوت و باشکوه داده شود.

برنامه های مشابه

پکن+ شانگهای

در حال به روز رسانی | زمان : 8 شب 9 روز

قیمت :
نمایش
تمامي حقوق مادي و معنوي براي ماهبد پرواز محفوظ است. طراحي و سئو : سايتي نو