info@mahbodparvaz.com 026 34208125
اخذ ویزای شینگن فوری
اخذ ویزای شینگن فوری
هزینه و قیمت اخذ ویزای شینگن فوری

اطلاعات اخذ ویزای شینگن فوری 2019

ماهبد پرواز اطلاعات کاملی را در زمینه اخذ ویزای شینگن فوری در اختیار علاقه مندان به سفر قرار می دهد شما در این مقاله اطلاعات جامعی نظیر چگونگی اخذ ویزای شینگن فوری بدون ضمانت و با ضمانت و قیمت ویزای شینگن فوری و هزینه ها به دست میآوید و اینکه آیا امکان اخذ ویزای شینگن فوری برای شما وجود دارد یا خیر!

تاریخچه پیمان و ویزای شینگن (Schengen visa)

در حقیقت ایده ویزای شینگن پس از جنگ جهانی دوم  و در سال 1957 آغاز شد و در ابتدا بین کشورهای نروژ ,دانمارک , سوئد و فندلاند این پیمان تحت عنوان همین نام بسته شد و بر طبق آن قوانین یکسان و یکپارچه در زمینه فعالیت های مرزی و مسافرتی وضع شد تا شهروندان این کشورها همانند یک کشور واحد بتوانند در این کشورها مسافرت کنند . بعد از 27 سال و در سال 1990 آلمان و فرانسه این ایده را برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیان کردند و در حال حاضر بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا عضو شینگن نیز می باشند .کشورهایی که خارج از این پیمان هستند باید برای سفر و کار مجوز ورود که همان ویزای شینگن است دریافت کنند .

شینگن چیست؟

شینگن به منطقه بدون گذرنامه اشاره دارد که اکثر کشورهای اروپایی را پوشش می دهد. این بزرگترین منطقه مسافرتی رایگان در جهان است.

منطقه شینگن از 26 کشور تشکیل شده  است که موافقت کرده اند که شهروندان این کشورها بتوانند به راحتی و آزادانه در این مناطق همانند یک کشور واحد رفت و آمد داشته باشند . از 26 کشور تحت مجوز ویزای شینگن، 22 کشور جزء اتحادیه اروپا هستند و 4 کشور عضو EFTA هستند.  اگر قصد سفر به انگلیس را دارید باید بدانید که انگلیس عضو کشورهای پیمان شینگن نمی باشد و قصد خروج از اتحادیه اروپا را نیز دارد.

شینگن اکثریت کشورهای اروپایی را پوشش می دهد ، به جز برای بریتانیا که در بالا اشاره کردیم و کشورهایی مانند رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند به زودی بخشی از این توافقنامه می شود. با این حال، کشورهای وجود دارد که بخشی از اتحادیه اروپا نیستند مانند نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن اشتاین، در حال حاضر متعلق به منطقه شینگن هستند و سیاست جنبش آزاد را گرامی می دارند و سیاست های یکسانی را دنبال می کنند.

کشورهای عضو شینگن

اخذ ویزای شینگن فوری

اخذ ویزای شینگن فوری -قیمت ویزای شینگن فوری

 ویزای شینگن چیست (Schengen visa)؟

ویزای شینگن سند صادر شده توسط مقامات مربوطه به طرف ذینفع برای بازدید / سفر به  داخل منطقه شینگن است.

چه کسی نیاز به اخذ ویزای شینگن دارد؟

برای شهروندان کشورهای غیر عضو شینگن به منظور ورود به منطقه شینگن ضروریست که اقدام به درخواست و اخذ ویزای شینگن کنند. با این حال استثنائاتی در این قانون وجود دارد: برای شهروندان برخی از کشورها که بخشی از پیمان شینگن نیستند، هنوز نیازی به ویزا برای ورود به منطقه شینگن ندارند.

شرایط درخواست ویزا

به منظور سفر به یک یا چند کشور از کشورهای عضو شینگن، همانطور که در بالا ذکر شد، باید  ویزای شینگن در سفارت / کنسولگری تعیین شده درخواست کرد. با این حال، الزامات و مدارک خاصی مشابه هر سفارتخانه / کنسولگری که باید برای پیگیری درخواست به آنها داده شود وجود دارد. نمونه ی یکپارچه اسناد درخواست شده با اطلاعات اضافی دقیق جهت درخواست اخذ ویزای شینگن فوری در زیر آورده شده است .

چه اسنادی برای اخذ ویزای شینگن فوری مورد نیاز است؟

مدارک زیر برای هر گونه درخواست کوتاه مدت دریافت ویزای شینگن مورد نیاز است:

فرم درخواست ویزا . کاملا تکمیل شده و امضا شده است.

دو عکس اخیرا گرفته شده . با توجه به عکس مورد نیاز ویزای شینگن ، هر عکس بایدحداکثر در سه ماه گذشته گرفته شده باشد.

گذرنامه معتبر که باید برای حداقل شش ماه بیشتر از تاریخی که شما قصد ترک شینگن را داشته باشید، معتبر باشد.

رزرو یا برنامه ریزی سفر  باید شامل تاریخ و شماره پرواز مشخص شده برای ورود و خروج از منطقه شینگن باشد. شما می توانید از خدمات مشاوره ویزای شینگن فوری بون ضمانت ماهبد پرواز در این زمینه استفاده کنید. وکلای مهاجرتی ما می توانند اکثر شرایط ویزای شما مانند برنامه های پرواز، رزرو هتل به همراه مشاوره رایگان را برای شما فراهم کنند.

 بیمه نامه سفر. یک سند که ثابت می کند شما بیمه بهداشتی سفر را برای کل سرزمین های شینگن با حداقل پوشش 50،000 یورو را دارید و در صورت هر گونه اورژانس پزشکی به عنوان بیماری، حوادث و حتی بازگشت در مورد مرگ است.

اثبات از محل اقامت . یک سندی که مکانی که شما در طول اقامت خود در شینگن قرار دارید را نشان می دهد. این می تواند یک فیش رزرو هتل، یک قرارداد اجاره ای یا  یک دعوت نامه  از یک میزبان باشد که در آن خانه شما ماندنی هستید.

اثبات توان مالی . شواهدی باید ارائه دهید که نشان دهد شما به اندازه کافی پول دارید تا از لحاظ مالی در طول اقامت خود در شینگن دچار مشکل مالی نمی شوید و با پرداخت هزینه ها مشکلی ندارید. از دو طریق می توان آن را ثبات کرد :
بیانیه حساب بانکی – که نشان می دهد پول کافی در حسابتان برای سفر دارید. این بیانیه نباید بیش از 3 ماه باشد.
نامه حمایتی – توسط شخص دیگری که تأیید می کند، از لحاظ مالی از سفر شما به شینگن حمایت می کند. برای اینکه این نامه معتبر باشد باید با یک بیانیه بانکی از حامی مالی که بیش از سه ماه  از آن نمی گذرد باشد, همراه باشد.
ترکیبی از بیانیه حساب بانکی شما و یک نامه حمایتی.

خدماتی که موسسه مهاجرتی ماهبد پرواز جهت اخذ ویزای شینگن فوری انجام میدهد:

1- گرفتن وقت از سفارت کشوری که قصد سفر به آن را دارید و عضو شینگن می باشد

2- رزرو بلیط

3- رزرو هتل

4- بیمه

5 راهنمایی جهت پر کردن فرم سفارت

6- مشاوره کاملا رایگان

در صورت ریجکت شدن ویزا , تمام هزینه های پرداخت شده مسترد میشود.به خاطر داشته باشید که اخذ ویزای شینگن فوری بدون ضمانت می باشد و موسسه مهاجرتی ماهبد پرواز تا 99% در این زمینه موفقیت داشته است.

انواع ویزای شینگن

با توجه به ماهیت / هدف سفر، انواع مختلفی از یک ویزای شینگن صادر شده توسط سفارت / کنسولگری تعیین شده وجود دارد.

1. ویزای عادی شینگن (usv  ) 
با داشتن ویزای عادی شینگن می توانید به کشورهای عضور شینگن به مدت 90 روز در هر شش ماه سفر کنید و شروع تاریخ به محض ورود به یکی از این کشورها می باشد، ویزای اتحادیه شینگن نیز به چند دسته A, B ,Cتقسیم می شود.

2. ویزای اعتباری منطقه محدود (LTV)
این نوع ویزا به شما اجازه می دهد تا تنها در کشوری که شینگن را برای شما صادر کرده است یا در برخی موارد  در کشورهایی که به طور خاص در هنگام درخواست ویزا ذکر شده است سفر کنید. جدا از این کشورهای شینگن، این ویزای خاص برای هر کشور دیگر شینگن که پیش از آن مشخص نشده است، معتبر نیست.

3. ویزای (NV)
ویزای ملی یا ویزای نوع D برای افراد خاصی جهت تحصیل، کار یا اقامت دائم و هدف خاصی  در یکی از کشورهای شینگن اعطا می شوند ، ویزای ملی می تواند یک بار ورود با چند بار ورود باشد و برای افرادی که برای مدت مشخصی در کشور عضو شینگن ساکن هستند صادر می شود و بعد از تمام شدن مدت اعتبار ویزا باید کشور را ترک کنند.با داشتن ویزای چند بار ورود نوع D، بدون نیاز به اخذ ویزای دیگری می‌توان به‌ تمامی کشورهای ناحیه‌ شینگن بدون محدودیت سفر کرد.

هزینه و قیمت ویزای شینگن فوری

در صورت درخواست ویزای شینگن , هزینه های ویزا بسته به نوع ویزای و سن متقاضی و همچنین موارد استثنائی که در متن آمده است متفاوت می باشد.
برای اطلاع دقیق و به روز قیمت ویزای شینگن فوری با وکلای مهاجرتی ماهبد پرواز تماس حاصل فرمایید.

بیمه ویزای شینگن

هر فردی که به طور موقت به کشور شینگن سفر می کند باید بیمه باشد.

بیمه باید در سراسر قلمرو کشورهای عضو معتبر باشد و تمام دوره اقامت یا حمل و نقل مورد نظر شخص را پوشش دهد. حداقل پوشش بیمه باید 50،000 یورو باشد!

سوالات متداول :
زمانی که ویزا صادر شد، تا چه مدت می توانم در منطقه شینگن اقامت کنم؟

با توجه به نوع ویزا که توسط سفارت / کنسولگری خاص هر کشور عضو شینگن صادر می شود، محدودیت های مختلفی وجود دارد که به ویزای خاص مطابق با ماهیت مسافرت و سایر شرایط مربوطه اعمال می شود. با این حال، رایج ترین نوع ویزا که به مسافرین اعطا می شود ویزای است که حداکثر 90 روز در هر دوره شش ماهه از تاریخ ورود به کشور پیمان شینگن شروع میشود است.

آیا من مجاز به درخواست  و اخذ ویزای شینگن فوری هستم؟

هر فرد مجاز به درخواست یک ویزای شینگن می باشد, تا زمانی که بتواند تمامی مستندات مورد نیاز را ارائه کند و دارای امکانات مالی برای حفظ خود در طول اقامت خود در منطقه شینگن باشد .

به چه نوع  ویزای شینگن نیاز دارم؟

بسته به هدف مسافرت شما، سه نوع اصلی از ویزای شینگن صادر شده توسط سفارت / کنسولگری تعیین شده وجود دارد.
1. ویزای شینگن یک طرفه برای ورود به یکی از کشورهای عضو شینگن است که برای گذراندن یا اقامت در قلمرو مورد نظر برای یک دوره زمانی مشخص تا حداکثر 90 روز هر شش ماه از تاریخ ورود به کشور.
2. ویزای محدود مجاز به مسافرت تنها در کشور شینگن که ویزا صادر کرده است یا برخی از کشورهایی که به طور خاص در هنگام درخواست ویزا ذکر شده است.
3. ویزای ملی به افراد خاصی تعلق می گیرد که برای تحصیل، کار و یا اقامت دائم در یکی از کشورهای عضو شینگن قرار دارند.

کدام کشورهای غیر شینگن  اجازه ورود به دارندگان ویزای شینگن را می دهند؟

19 کشور وجود دارند که بخشی از منطقه شینگن نیستند، اما آنها اجازه می دهند شهروندان خارجی دیگر کشورهای غیر شینگن برای ورود و اقامت در سرزمین های خود، تنها با نشان دادن یک ویزای معتبر شینگن وارد کشورشان شوند. چنین مسافرانی نیازی به دریافت جداگانه ویزای ملی صادر شده از این کشورها برای ورود، ترانزیت و اقامت به طور موقت ندارند.

برنامه سفر درخواست ویزا چیست؟

برنامه سفر یک سند تایید شده است که می تواند به صورت آنلاین برنامه ی پرواز مشخص را تأیید کند.

برای گرفتن مشاوره جهت اخذ ویزای شینگن فوری و قیمت ویزای شینگن فوری با دفتر ماهبد پرواز تماس خاصل فرمایید.

مشاوره برای اخذ ویزای شینگن فوری :  هزینه ویزای شینگن فوری – مدارک اخذ ویزای شینگن فوری

انتشار این مطلب
تمامي حقوق مادي و معنوي براي ماهبد پرواز محفوظ است. طراحي سايت سايتي نو