info@mahbodparvaz.com 026 34208125
اخذ ویزای شینگن فوری
اخذ ویزای شینگن فوری
هزینه و قیمت اخذ ویزای شینگن فوری

اطلاعات اخذ ویزای شینگن فوری 2020

ماهبد پرواز اطلاعات کاملی را در زمینه اخذ ویزای شینگن در اختیار علاقه مندان به سفر قرار می دهد شما در این مقاله اطلاعات جامعی نظیر چگونگی اخذ ویزای شینگن فوری بدون ضمانت  و قیمت ویزای شینگن و هزینه ها به دست میآوید و اینکه آیا امکان اخذ ویزای شینگن فوری برای شما وجود دارد یا خیر!

شینگن چیست؟
شینگن به منطقه اروپایی گفنه می شود که دارنده ویزای یکی از کشورهای عضو آن اتحادیه بدون نیاز به اخذ ویزای کشورهای دیگر عضو اتحادیه بتواند براحتی به آنها رفت و آمد نماید.
این منطقه ، با 26 کشور متحد ( عضو اتحادیه) برای دارنده ویزای هر کدام از این کشورها اجازه سفر به کشور دیگر اتحادیه را بدون نیاز به ویزای جدید می دهد.

منطقه شینگن از 26 کشور تشکیل شده  است که موافقت کرده اند که شهروندان این کشورها بتوانند به راحتی و آزادانه در این مناطق همانند یک کشور واحد رفت و آمد داشته باشند . از 26 کشور تحت مجوز ویزای شینگن، 22 کشور جزء اتحادیه اروپا هستند و 4 کشور عضو EFTA هستند.  اگر قصد سفر به انگلیس را دارید باید بدانید که انگلیس عضو کشورهای پیمان شینگن نمی باشد و قصد خروج از اتحادیه اروپا را نیز دارد.

شینگن؛ اکثریت کشورهای اروپایی را پوشش می دهد ، به جز برای بریتانیا که در بالا اشاره کردیم و کشورهایی مانند رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند به زودی بخشی از این توافقنامه می شود.

ویزای شینگن فوری

ویزای شینگن فوری

ویزای شینگن چیست (Schengen visa)؟

ویزای شینگن سند صادر شده توسط مقامات مربوطه به طرف ذینفع برای بازدید / سفر به داخل منطقه شینگن است.

چه کسی نیاز به اخذ ویزای شینگن دارد؟

برای شهروندان کشورهای غیر عضو شینگن به منظور ورود به منطقه شینگن ضروریست که اقدام به درخواست و اخذ ویزای شینگن کنند. با این حال استثنائاتی در این قانون وجود دارد: برای شهروندان برخی از کشورها که بخشی از پیمان شینگن نیستند، هنوز نیازی به ویزا برای ورود به منطقه شینگن ندارند.
خدماتی که موسسه مهاجرتی ماهبد پرواز جهت اخذ ویزای شینگن فوری انجام میدهد:
1- گرفتن وقت از سفارت کشوری که قصد سفر به آن را دارید و عضو شینگن می باشد.
2- رزرو بلیط
3- رزرو هتل
4- بیمه
5 راهنمایی جهت پر کردن فرم سفارت
6- مشاوره کاملا رایگان
در صورت ریجکت شدن ویزا , تمام هزینه های پرداخت شده مسترد میشود.به خاطر داشته باشید که اخذ ویزای شینگن فوری بدون ضمانت می باشد و موسسه مهاجرتی ماهبد پرواز تا 99% در این زمینه موفقیت داشته است.

دریافت ویزای شینگن چه کدام کشورها آسانتر می باشد؟

در حقیقت دریافت ویزای شنگن برای ایرانیان خیلی سهل و آسان نمیباشد به همین جهت به شما توصیه میشود که برای اینکار حتما از مراکز معتبر  اقدام کنید اما می توان گفت که  کشورهای  بلژیک و سوئیس، ایتالیا، جزو کشورهایی هستند که راحت‌تر از دیگر کشورهای عضو حوزه شینگن، به ایرانیان ویزا اعطا می‌کنند. و همچنین  کشورهای آلمان، فرانسه، اتریش و هلند جزو کشورهایی هستند که سخت‌ترین شرایط را برای اعطای ویزای شینگن به ایرانیان وضع کرده‌اند.

نکاتی قابل توجه در رابطه با ویزای شنگن:

هدف از سفر به اروپا:

1- عده ی بسیاری از مسافران اروپا اهداف گردشگری و مسافرتی دارند. در این مورد توصیه می شود حتما از طریق آژانس های معتبر و درجه یک اقدام شود. چرا که چنانچه در تخصص آن آژانس هواپیمایی نباشد می تواند یا منتهی به رد ویزا شده (به دلیل عدم تکمیل مدارک) ، و یا منتهی به عدم دریافت خدمات درست و کامل در اروپا شود.
بهتر است بدانیم امروزه جهت تامین ضمانت برگشت مسافر از سفر اروپا ،هر مسافر بایستی بسته به نوع تور خود حداقل مبلغی در حدود 50 میلیون تومان به آژانس مجری ،ضمانت نقدی یا تضمین شده بانکی ارایه نماید.

2-برخی از متقاضیان سفر به اروپا ،قصد دیدن خانواده خود یا اقوام خود را دارند. در این مورد بهتر است از نزدیکانی که در اروپا هستند اقدام به دریافت دعوتنامه شود. ولی این به تنهایی کفایت نمی کند و بهتر است مدارک مسافر حهت سفر به اروپا تکمیل نیز باشد. یعنی فاکتور های مهم برای سفارتخانه ها را دارا باشد. مانند اشتغال و تمکن مالی و ….

3-عده ای از متقاضیان سفر به اروپا ،دلیل تجاری یا بیزینسی دارند . یعنی جهت بازدید از نمایشگاه ها و یا کارخانجات و یا مذاکره با شرکت های اروپایی عزم سفر دارند. این متقاضیان می بایست اولا وقت سفارت تجاری از سفارتخانه را دریافت کنند که معمولا زودتر از وقت سفارت توریستی خواهد بود و ثانیا از دعوتنامه مرتبط بهره ببرند.

4-بخشی از متقاضیان سفر به اروپا را جوانان و افرادی تشکیل می دهندکه به امید ترقی در حرفه و تخصص و کار و یا آغاز زندگی جدید در اروپا اقدام به مهاجرت می کنند توصیه ما این است که بدانید زندگی در اروپا خیلی از بی قانونی ها و راحت طلبی ها را نمی طلبد و همتی مردانه و امیدی روز افزون و احترام به قانون و سخت کوشی را می طلبد.
حهت اقدام به دریافت اطلاعات در زمینه مهاجرت به اروپا لطفا با رزرو وقت مشاوره حضوری، از مشورت کارشناسان در ماهبد پرواز ،به صورت رایگان بهره بگیرید.

نکته:تجربه نشان داده چنانچه متقاضی سفر به اروپا از آژانس معتبر اقدام نماید ،در سفارت از اعتبار بیشتری بر خوردار خواهد بود. بنابراین تنها شعار آژانس ها اعتبارشان را معرفی نمی کند بلکه سابقه درخشان هر آژانس می تواند برای مسافران راه گشا باشد.
توصیه می شود پول و امیدتان را به افراد سودجو که جایگاه و اعتبار مشخصی در امر خدمات توریستی نداشته و از سازمان میراث فرهنگی ، هیچگونه مجوزی ندارند نسپارید.

مدارک لازم برای درخواست ویزای شینگن فوری :

مسافرانی که در دسته بندی دلایل سفر به اروپا ،در دسته یک،دو و سه (ذکر شده در بالا ) قرار دارند شامل موارد فوق می شوند.

1- گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار تا انقضا ( از زمان سفر )
2- عکس رنگی 3/5 در 4/5 با زمینه سفید
3- تکمیل فرم در خواست سفارت به صورت دقیق و درست
4- رزرو پرواز
5- بیمه مسافرتی
6- رزرو هتل (یا مشخصآ محل اقامت)
7- اعلام توانایی مالی (تمکن مالی) و گردش حساب 3 ماهه از بانک و سند ملکی ( درصورت داشتن )
8- گواهی اشتغال به کار و سابقه به روز بیمه مربوط به آن
9- بیمه مسافرتی
10- هر مدرکی که با توجه به هر شخص در نظر سفارتخانه مهم تلقی شود

هزینه ویزای شینگن فوری

هزینه ویزای تضمینی شینگن، بسته به هر کشور متفاوت است.  هزینه های ویزای تضمینی شینگن، به عامل، کارگزار و یا آژانس مسافرتی اقدام کننده پرداخت می شود. هزینه های مربوط به صندوق سفارت هر کشور، از این مبلغ جدا می باشد و جزو هزینه های ویزا محاسبه نمیشود.

روز مصاحبه در سفارتخانه:

– معمولا وقت سفارت اعلام شده توسط سفارتخانه ، 20 دقیقه تا نیم ساعت اعلام می شود،دقت داشته باشید نباید از وقت اعلام شده جا بمانید و یا دیر برسید. عدم حضور در سفارتخانه می تواند شانس ویزا شدن را به صورت جدی تهدید کند . اگر قبلا می دانید که به وقت سفارت خود نمی رسید بایستی حتما دقت دریافت شده را کنسل نمایید.
– در روز سفارت حداقل یک ساعت قبل از وقت خود ،حضور داشته باشید تا با محیط ارتباط برقرار نموده و از استرس ها فاصله بگیرید.
– پوشش متقاضی در روز سفارت بهتر است پوششی مطابق با تیپ رسمی بوده و از افراط و تفریط در تیپ زدن پرهیز شود.
– در زمان مصاحبه اعتماد به نفس داشته باشید ولی نباید آنقدر باشد که خود را از پیش برنده و یا از پیش بازنده نشان دهید.
– کمی لبخند ملایم در ارتباط با مصاحبه کننده بهتر از چهره ای خشک و بی روح است.
– از لرزش در دست و صدا دوری کنید و معتمد به نفس و امیدوار باشید .
– متقاضیانی که از طریق ماهبد پرواز اقدام به ویزای اروپا می نمایند،در روز قبل از وقت سفارت،در مکان آژانس و در محیطی آرام و دوستانه کاملا توجیه خواهند شد تا اضطراب را به صفر رسانده و فضای سفارت را تجسم کنند.

برای گرفتن مشاوره جهت اخذ ویزای شینگن فوری و قیمت ویزای شینگن فوری با کارشناسان حرفه ای در دفتر ماهبد پرواز تماس حاصل نمایید.
ساعات کار : هر روز 9 صبح الی 18 عصر – پنجشنبه ها تا ساعت 14 . تلفن : 34208142 – 026 پشتیبانی : 09364840870

مشاوره برای اخذ ویزای شینگن فوری :  هزینه ویزای شینگن فوری – مدارک اخذ ویزای شینگن فوری

انتشار این مطلب
تمامي حقوق مادي و معنوي براي ماهبد پرواز محفوظ است. طراحي و سئو : سايتي نو