english
En

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی در کانادا

مهاجرت تحصیلی عبارت است از تحصیل در خارج از کشور محل تولد، به مدت یکسال، یا بیشتر. در دوره ی جهانی شدن، شمار افراد متقاضی ادامه تحصیل در محیط های خارج از کشورشان به طور چشمگیری افزایش یافته و آمار دانشجویان بین المللی در حال تحصیل، مزید این مطلب است.

در بین سال های 1963 تا 2006، تعداد دانشجویان بین المللی در کشورهای مختلف، 9 برابر شده است. در سال های 2006، بیش از 2/7 ملیون نفر دانشجو در خارج از کشورشان در حال تحصیل بوده اند که پیش بینی شده است تا سال 2025، به 7/3 میلیون نفر برسد. در این میان کشورهای پیش رو، به ترتیب شامل آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلستان، اتحادیه اروپا و ژاپن، مهم ترین مقاصد جهت انتخاب تحصیل بوده اند و میزبان بیش از 85 درصد از دانشجویان بین المللی هستند. همچنین کشورهای آسیایی نیز در صدر کشورهای دانشجو فرست قراردارند.

علت این امر را می توان در میل به کسب دانش روز در کشورهایی دانست که در مرز علم حرکت می کنند و تمایل به ساختن آینده در جوامع برخوردار از استاندارد های بالاتر زندگی، جستجو کرد. آنچه مهم است، این است که ادامه تحصیل راهی نسبتا آسان در (در مقایسه با سایر روشها)، جهت ورود به یک کشور درجه یک بوده و در نهایت سنگ بنای محکمی برای دریافت پیشنهاد شغلی مناسب و البته اقامت دائم خواهد بود. چرا که همزمان با افزایش دانش علمی فرد امکان بهبود سطح زبان، آشنایی فرهنگی و سازگاری با محیط نیز رقم می خورد.

 

یکی از روش های اخذ ویزای کانادا ، اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشد. ماهبدپرواز میتواند برای اخذ اقامت کانادا بهترین خدمات را به شما ارائه کند. برای مشاوره اخذ ویزای کانادا باما درارتباط باشید.

 

ماهبد پرواز؛ مرکز تخصصی ویزا کانادا و اروپا ( دفتر نمایندگی در تورنتو )

جدیدترین ها

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...

ویزای محرمانه کانادا

ویزای محرمانه کانادا، نوعی ویزای اقامت موقت کانادا می باشد. این ویزای کانادا قوانینی مشابه ویزای دی...

ویزای کار در تعطیلات کانادا

آیا به اخذ ویزای مولتیپل کانادا و کار در کشور کانادا در زمان تعطیلات علاقه دارید؟ خب در این صورت شم...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.