english
En

درباره فرانکفورت

Rate this post

اطلاعت جامع شهر فرانکفورت

فرانکفورت واقع در رودخانه ماین ، پایتخت مالی قاره اروپا و مرکز حمل و نقل آلمان است و همچنین محل بانک مرکزی اروپا و بورس آلمان است. علاوه بر این  میزبان برخی از مهمترین نمایشگاههای تجاری جهان ، مانند نمایشگاه اتومبیل و نمایشگاه کتاب فرانکفورت است. مانند بیشتر شهرها  در طول جنگ جهانی دوم آسیب دیده و بعداً بازسازی شد.
فرانکفورت ( آلمانی : Frankfurt am Main ) مرکز تجاری و اقتصادی آلمان و بزرگترین شهر ایالت هسن آلمان است. این شهر به دلیل افقی رو به آینده  شلوغ ترین فرودگاه آلمان شناخته شده است.

این شهر به دلیل موقعیت مرکزی خود به عنوان “دروازه اروپا” شناخته می شود – و مسافران اغلب تنها با استفاده از آن به عنوان نقطه ترانزیتی به شهرهای مقصد مهم سفر می کنند.

فرانکفورت
فرانکفورت

این شهر در امتداد  دو رودخانه اصلی  است که همیشه در تاریخ آلمان جایگاه ویژه ای داشته است. این شهر نه تنها مشهورترین نویسنده خود ، یوهان ولفگانگ فون گوته را به این کشور اعطا کرد ، که خانه اش در یک خیابان کوچک در مرکز شهر به عنوان موزه در معرض تماشای همگان قرار داده است  ، بلکه این شهر همچنین محل برگزاری انتخابات مهم و تاجگذاری پادشاهان و امپراتوران امپراتوری روم بود. و هنوز هم یک قرعه کشی تاریخی مهم گردشگری است ، حتی وقتی بسیاری از مناطق تاریخی  پس از جنگ جهانی دوم اسیب دیدند دوباره ساخته شوند.

اما کاوش در این شهر از طریق یک لنز تاریخی تنها بخشی از تصویر را نقاشی می کند. برای به دست آوردن یک نمای کامل از آنچه اکنون فرانکفورت است و آنچه در چند سال آینده تبدیل می شود  شما فقط به خط افق آن نیاز دارید. مردم محلی آن را به Manhattan  تشبیه می کنند.

برخی می گویند این رشد توسط Brexit آغاز شده است.

هنگامی که بریتانیایی ها برای جدا شدن از اتحادیه اروپا رای دادند ، فرانکفورت  که از سال 1998 در دفتر مرکزی بانک مرکزی اروپا بود  بلافاصله بعنوان گزینه جابجایی بالقوه برای بسیاری از موسسات بزرگ مالی و شرکت هایی که قصد عزیمت به لندن را داشتند ، پرچم گذاری شد .

با وجود داشتن 700000 نفر ساکن (در مقایسه با 8.6 میلیون لندن) ، هنوز هم به نوبه خود به یک شهر بین المللی تبدیل شده است. در حال حاضر ، بیش از نیمی از ساکنان آن سوابق غیر آلمانی دارند و روزانه بیش از 100 زبان مختلف با آنها صحبت می شود. بنابراین ، برای همه راههای متنوع ، هجوم سریع ثروت می تواند یک شهر را دگرگون کند .

فرانکفورت یک شهر متضاد است. در شهری که برخی از مرتفع ترین ، آوانگارد ترین آسمان خراش های اروپا در کنار ساختمان های قدیمی به خوبی نگهداری می شوند ، وجود دارند. مرکز شهر ، به ویژه میدان رومر ، چشم انداز فرهنگی و موزه های موجود در رودخانه اصلی ، هر ساله میلیون ها گردشگر را به خود جلب می کند. از طرف دیگر ، بسیاری از محله های قدیمی، مانند بوکننهایم ، بورنهایم ، نوردند و ساکسنهاوزن ، با خیابان های زیبا و دست نخورده قرن نوزدهم خود ، غالباً مورد توجه بازدید کنندگان قرار می گیرند.

بهترین زمان سفر به فرانکفورت

بهترین زمان برای سفر به این شهر اواخر بهار تا اوایل پاییز است. تابستانهای آفتابی و گرم در حدود 25 درجه سانتیگراد (77 درجه فارنهایت) گرم است. با این حال ، برای روزهای بسیار گرم تابستان در حدود 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت) و همچنین برای باران سبک آماده باشید. زمستان ها می توانند سرد و بارانی باشند (معمولاً کمتر از -10 درجه سانتیگراد / 14 درجه فارنهایت). بندرت در خود فرانکفورت می بارد.

اگر قصد اقامت یک شبه را دارید  در زمان برگزاری نمایشگاه های تجاری از سفر به این شهر اجتناب کنید ، زیرا این امر پیدا کردن محل اقامت ارزان قیمت را به یک کار چالش برانگیز تبدیل می کند. بزرگترین نمایشگاه اتومبیلرانی این شهر ( Automobil-Ausstellung ) هر دو سال در اواسط ماه سپتامبر (بعدی در سال 2019 و سپس در 2021) و نمایشگاه کتاب ( بوکمس ) هر ساله در اواسط اکتبربرگزار می شود

برای دریافت ویزای شینگن فوری بدون ضمانت و اخذ ویزای مولتی پل کانادا با ماهبد تماس بگیرید

جدیدترین ها

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry راهنمای جامع برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا...
قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴

مهاجرت به کانادا در سال 2024: آیا محدودیت‌های جدیدی در راه است؟

قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ کانادا یکی از مقاصد مه...

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.