english
En

شهردوسلدورف آلمان

Rate this post

درباره شهردوسلدورف آلمان

دوسلدورف پایتخت نوردراین-وستفالن قطب اقتصادی منطقه ای است که در کرانه رودخانه راین واقع شده است.
دوسلدورف ترکیبی از مدرنیته و  سنت است. این شهر پایتخت مد آلمان است و به دلیل هنر و موسیقی مشهور است.

شهر جذاب دوسلدورف در آلمان به عنوان یکی از شهرهای دانشگاهی برتر این کشور و مرکز مهمی برای هنر و مد بسیار مورد توجه است. این مرکز انتخاباتی قدیمی همچنین شهری با خیابانهای گسترده است که از مغازه های زیبا ساخته شده است و یک حلقه از پارک ها و باغ ها و بوستانهای پر جنب و جوش   مرکز شهر احاطه کرده است.

به عنوان یک مرکز مهم فرهنگی ، دوسلدورف ده ها موزه و بیش از 100 گالری هنری دارد که همه چیز را از امکانات مشهور بین المللی ، مانند مجموعه هنری چشمگیر نوردراین-وستفالن ، گرفته تا موسسات کوچکتر موجود در منطقه مرسوم ، مد روز Königsallee. این جاذبه های توریستی – همراه با موقعیت شهر در راین ، میدان های بیشمار آن ، و پیاده رویهای شگفت انگیز کنار رودخانه – آن را به مکانی خاص برای لذت بردن از زمان تبدیل می کنند.

علاوه بر کارهای بسیار دیگری که باید در دوسلدورف انجام شود ، هر ماه ژوئیه این شهر میزبان Größte Kirmes am Rhein است که به معنای واقعی کلمه به عنوان ” بزرگترین نمایشگاه روی راین ” ترجمه می شود. این سرگرمی عظیم هفته ای بیش از چهار میلیون بازدید کننده هر سال را به خود جلب می کند. و در ماه نوامبر ، Karneval محبوب رژه ها و لباس های رنگارنگ را به ارمغان می آورد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این شهر هنرمندان بسیاری از حوزه های مختلف را پرورش داده است ، چیزی بیش از Kraftwerk ، پیشگامان موسیقی الکترونیک.
ششمین استاندارد زندگی در جهان ، یک مکان فوق العاده در دسترس ، یک فرهنگ فنی در حال ظهور ، زندگی مقرون به صرفه ، یک صحنه غذایی چند فرهنگی  است. .

برای دریافت اطلاعات جهت اخذ ویزای شینگن فوری کلیک کنید

دوسلدورف ، با سنت های قدیمی و صحنه خلاقانه پر رونق ،میادین قرون وسطایی و قطعات هنری مدرن این پایتخت منطقه ای را به مکانی فوق العاده جالب و با هویت برای کاوش تبدیل می کند. با تشکر از یک شبکه حمل و نقل عمومی فوق العاده از تراموا و قطار ، کاوش در این شهر جمع و جور راحت و دلچسب است.

دوسلدورف
دوسلدورف

بهترین مکانها  در دوسلدورف ؟

خیابان Königsallee زیباترین خیابان دوسلدورف

تفرجگاه راین , تفرجگاه یك و نیم كیلومتری درختی شامل مسیرهای پیاده رو و دوچرخه است و فرصتهای بی شماری را برای گشت و گذار و تماشای مردم فراهم می كند

Schloss Benrath (کاخ بنات) , یک عمارت باروک با شکوه است که بین سالهای 1756 تا 1773 ساخته شده است

شهر قدیمی دوسلدورف , شهر قدیمی دوسلدورف (آلستاشت) به طرز چشمگیری حفظ شده است و باید در لیست جاذبه های دیدنی شما قرار بگیرد

برج راین , یکی دیگر از نقاط دیدنی که می خواهید در لیست فرصت های گشت و گذار در دوسلدورف قرار دهید ، Rheinturm یا برج Rhine است. این برج ارتباطی 240 متری در وسط منطقه بندرگاه راین قرار دارد

مجموعه هنری نوردراین-وستفالن

موزه هنر (موزه كونستپالاست) , آثار هنری را كه مربوط به قرن 3 قبل از میلاد مسیح تا به امروز است ، به نمایش می گذارد. آثار شامل هنرهای زیبا ، مجسمه ها و نقاشی ها ، علاوه بر این شامل بیش از 70،000 مورد از گرافیک ، عکس و هنر کاربردی است.

دوسلدورف-کایزرسورث , دوسلدورف-کایزرسورث یکی از قدیمی ترین محله های (و poshest) این شهر است و مکانی عالی برای کاوش در ساختمان های باروک و مکان مناسب برای عکاسی در راین است.

هافگارتن , در  شمال مرکز شهر دوسلدورف ، هافگارتن قرار دارد ، پارک بزرگی که در سال 1770 ساخته شده است و تمام مسیرها را از شهر قدیمی و کنیگسال تا سواحل رودخانه راین امتداد می دهد.

موزه نئاندرتال, این موزه در سال 1996 افتتاح شد و فرصتی  برای گرفتن عکس با مومهای  خارق العاده نئاندرتالهاست.

جهت دریافت  اطلاعات ویزای مدت دار مولتیپل کانادا کلیک کنید

جدیدترین ها

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry راهنمای جامع برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا...
قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴

مهاجرت به کانادا در سال 2024: آیا محدودیت‌های جدیدی در راه است؟

قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ کانادا یکی از مقاصد مه...

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.