info@mahbodparvaz.com 026 34208125
شهردوسلدورف آلمان
شهردوسلدورف آلمان

درباره شهردوسلدورف آلمان

دوسلدورف پایتخت نوردراین-وستفالن قطب اقتصادی منطقه ای است که در کرانه رودخانه راین واقع شده است.
دوسلدورف ترکیبی از مدرنیته و  سنت است. این شهر پایتخت مد آلمان است و به دلیل هنر و موسیقی مشهور است.

شهر جذاب دوسلدورف در آلمان به عنوان یکی از شهرهای دانشگاهی برتر این کشور و مرکز مهمی برای هنر و مد بسیار مورد توجه است. این مرکز انتخاباتی قدیمی همچنین شهری با خیابانهای گسترده است که از مغازه های زیبا ساخته شده است و یک حلقه از پارک ها و باغ ها و بوستانهای پر جنب و جوش   مرکز شهر احاطه کرده است.

به عنوان یک مرکز مهم فرهنگی ، دوسلدورف ده ها موزه و بیش از 100 گالری هنری دارد که همه چیز را از امکانات مشهور بین المللی ، مانند مجموعه هنری چشمگیر نوردراین-وستفالن ، گرفته تا موسسات کوچکتر موجود در منطقه مرسوم ، مد روز Königsallee. این جاذبه های توریستی – همراه با موقعیت شهر در راین ، میدان های بیشمار آن ، و پیاده رویهای شگفت انگیز کنار رودخانه – آن را به مکانی خاص برای لذت بردن از زمان تبدیل می کنند.

علاوه بر کارهای بسیار دیگری که باید در دوسلدورف انجام شود ، هر ماه ژوئیه این شهر میزبان Größte Kirmes am Rhein است که به معنای واقعی کلمه به عنوان ” بزرگترین نمایشگاه روی راین ” ترجمه می شود. این سرگرمی عظیم هفته ای بیش از چهار میلیون بازدید کننده هر سال را به خود جلب می کند. و در ماه نوامبر ، Karneval محبوب رژه ها و لباس های رنگارنگ را به ارمغان می آورد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این شهر هنرمندان بسیاری از حوزه های مختلف را پرورش داده است ، چیزی بیش از Kraftwerk ، پیشگامان موسیقی الکترونیک.
ششمین استاندارد زندگی در جهان ، یک مکان فوق العاده در دسترس ، یک فرهنگ فنی در حال ظهور ، زندگی مقرون به صرفه ، یک صحنه غذایی چند فرهنگی  است. .

برای دریافت اطلاعات جهت اخذ ویزای شینگن فوری کلیک کنید

دوسلدورف ، با سنت های قدیمی و صحنه خلاقانه پر رونق ،میادین قرون وسطایی و قطعات هنری مدرن این پایتخت منطقه ای را به مکانی فوق العاده جالب و با هویت برای کاوش تبدیل می کند. با تشکر از یک شبکه حمل و نقل عمومی فوق العاده از تراموا و قطار ، کاوش در این شهر جمع و جور راحت و دلچسب است.

دوسلدورف

دوسلدورف

بهترین مکانها  در دوسلدورف ؟

خیابان Königsallee زیباترین خیابان دوسلدورف

تفرجگاه راین , تفرجگاه یك و نیم كیلومتری درختی شامل مسیرهای پیاده رو و دوچرخه است و فرصتهای بی شماری را برای گشت و گذار و تماشای مردم فراهم می كند

Schloss Benrath (کاخ بنات) , یک عمارت باروک با شکوه است که بین سالهای 1756 تا 1773 ساخته شده است

شهر قدیمی دوسلدورف , شهر قدیمی دوسلدورف (آلستاشت) به طرز چشمگیری حفظ شده است و باید در لیست جاذبه های دیدنی شما قرار بگیرد

برج راین , یکی دیگر از نقاط دیدنی که می خواهید در لیست فرصت های گشت و گذار در دوسلدورف قرار دهید ، Rheinturm یا برج Rhine است. این برج ارتباطی 240 متری در وسط منطقه بندرگاه راین قرار دارد

مجموعه هنری نوردراین-وستفالن

موزه هنر (موزه كونستپالاست) , آثار هنری را كه مربوط به قرن 3 قبل از میلاد مسیح تا به امروز است ، به نمایش می گذارد. آثار شامل هنرهای زیبا ، مجسمه ها و نقاشی ها ، علاوه بر این شامل بیش از 70،000 مورد از گرافیک ، عکس و هنر کاربردی است.

دوسلدورف-کایزرسورث , دوسلدورف-کایزرسورث یکی از قدیمی ترین محله های (و poshest) این شهر است و مکانی عالی برای کاوش در ساختمان های باروک و مکان مناسب برای عکاسی در راین است.

هافگارتن , در  شمال مرکز شهر دوسلدورف ، هافگارتن قرار دارد ، پارک بزرگی که در سال 1770 ساخته شده است و تمام مسیرها را از شهر قدیمی و کنیگسال تا سواحل رودخانه راین امتداد می دهد.

موزه نئاندرتال, این موزه در سال 1996 افتتاح شد و فرصتی  برای گرفتن عکس با مومهای  خارق العاده نئاندرتالهاست.

جهت دریافت  اطلاعات ویزای مدت دار مولتیپل کانادا کلیک کنید

انتشار این مطلب
تمامي حقوق مادي و معنوي براي ماهبد پرواز محفوظ است. طراحي و سئو : سايتي نو