english
En

شهر استراسبورگ فرانسه

شهر استراسبورگ | Strasbourg

برای بازدید کننده هایی که مایل به دیدن پاریس و یک شهر فرانسوی دیگر هستند یا در واقع فقط یک شهر فرانسه به غیر از پاریس را میخواهند بازدید کنند، شهر استراسبورگ جایی است که پیشنهاد میکنیم.
شهر زیبای استراسبورگ یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری و شهرهای فرانسه است. با این حال، به دلیل نزدیکی به مرز آلمان، این شهر مراودات و تردد بیشتری از سمت کشور آلمان دارد و حتی بسیاری از مردم محلی فرانسوی را ته لهجه آلمانی صحبت می کنند. میراث و تاثیر آلمانی هنوز هم در سرتاسر شهر مشهود است و بسیاری از تابلوهای خیابان ها به خط الرسم کلاسیک آلمانی نوشته شده اند و غذاها و آشپزی این شهر هم بیش از آن که فرانسوی باشد به آشپزی آلمانی و فرانکفورت شبیه است.

جهت اطلاع از دریافت ویزای شینگن فوری کلیک کنید

شهر استراسبورگ
شهر استراسبورگ

استراسبورگ یکی از شهرهای بزرگ تاریخی اروپا است و تاریخ آن با تاریخ پاریس بسیار متفاوت است.
در سال 840 میلادی و درگذشت پسر امپراتور شارلمان لوئیس پرهیزگار ، امپراتوری بزرگ فرانکی “مقدس” به سه قسمت تقسیم شد. غرب فرانسیس ,در غرب به قلب مرکزی فرانسه مدرن بدل شد. فرانسیس شرقی , در شرق آلمان شد. و بین آنها ، میانه فرانسه وجود دارد – منطقه ای که امروز متشکل از کشورهای کوچک ، لوکزامبورگ بلژیک ، هلند و سوئیس است. در بین لوکزامبورگ و سوئیس ، فرانسیسا میانه شامل حوضه های آلزاس ، لورن و بورگوندی بود که امروزه بخشی از فرانسه هستند. اما همیشه این طور نبود.
شهر استراسبورگ پس از پاریس دومین شهر توریستی محبوب در فرانسه است. و سه جاذبه اصلی در آن وجود دارد. در مرحله اول ، کلیسای جامع ، دومین کلیسای جامع فرانسوی پس از نوتردام د پاریس . ثانیاً ، محله تاریخی کتاب Petite France ، با خانه های قرون وسطایی نیمه سنگین و اسکله های آن که شاخه های آن مشرف به رودخانه ایل ( رودخانه “مریض” ) است. و سوم ، بازار کریسمس استراسبورگ . بازار کریسمس یا Christkindelsmärik ، قدیمی ترین و بزرگترین بازار تاریخی کریسمس در اروپا است و میادین و خیابان های قدیمی دور کلیسای جامع را برای کل ماه دسامبر پر می کند.

جهت دریافت ویزای مولتی پل کانادا کلیک کنید

جدیدترین ها

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...

ویزای محرمانه کانادا

ویزای محرمانه کانادا، نوعی ویزای اقامت موقت کانادا می باشد. این ویزای کانادا قوانینی مشابه ویزای دی...

ویزای کار در تعطیلات کانادا

آیا به اخذ ویزای مولتیپل کانادا و کار در کشور کانادا در زمان تعطیلات علاقه دارید؟ خب در این صورت شم...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.