english
En

شهر بردفورد

Rate this post

جاذبه های گردشگری شهر بردفورد انگلستان

شهر بردفورد در انگلستان ، در منطقه یورکشایر واقع شده است و با هوای تازه و زیبایی های طبیعی چشم نواز می شود. برای دیدن میراث جذاب ، مناظر خیره کننده ، فرهنگ سنتی و مکان های قابل توجه یونسکو از بردفورد دیدن کنید. این شهر ترکیبی غنی از تجربیات متمایز است! در این شهر از تور Bingley Five Rise Locks ، تئاتر الحمرا ، موزه علوم ملی و رسانه ها ، پارک رابرتز ، موزه صنعتی بردفورد و دهکده سالتایر لذت ببرید. این مکانهای متمایز نگاهی اجمالی به اوایل دوران انگلیسی دارند که بر شهر بردفورد تأثیرگذار بوده است. بیایید این چند کاری را که باید در بردفورد انگلیس انجام دهیم ، بررسی می کنیم!

برای دریافت ویزای شینگن فوری کلیک کنید

موزه ملی علوم و رسانه ها

موزه ملی علوم و رسانه ها قبلاً تا مارس 2017 به عنوان موزه رسانه ملی شناخته می شد و بخشی از گروه موزه علوم ملی بود. این مرکز تاریخی دارای هفت داستان نمایش با تغییر نمایشگاه در عکاسی ، تلویزیون ، انیمیشن ، بازی ویدیویی ، اینترنت و استانداردهای نور و رنگ است. علاوه بر این مجموعه ای بیش از 3.5 میلیون قطعه را در مرکز تحقیقاتی خود نگهداری می کند.موزه ملی علوم و رسانه شامل سه سینما است.

پارک رابرتز (شیپلی)
رابرتز پارک یک پارک شهری است که در بیلدون یورکشایر غربی واقع شده است. این مرکز تفریحی قطعه ای از میراث جهانی سالتایر است. علاوه بر این ، پارک رابرتز به عنوان یک باغ درجه دو است که برنده جایزه پرچم سبز شده و به عنوان باغهای میراث انگلیس ثبت شده است.
روزانه 3،000 نفر از پارک رابرتز بازدید می کنند علاوه بر این رودخانه Aire از نزدیكی این پارک عبور می كند.

Saltaire Village and Salts Mill (Shipley) دهکده سالتیر

Saltaire شهری مدل ویکتوریایی در بردفورد است که در یورکشایر غربی واقع شده است. و این شهر به عنوان میراث جهانی یونسکو و نقطه لنگرگاه میراث صنعتی اروپا شناخته شده است. سر تیتوس سالت ، یک صنعتگر در صنعت پشم یورکشایر ، سالتیر را در سال 1851 ساخت. بنابراین ، نام شهر ترکیبی از نام خانوادگی خالق و نام آبراهی در این منطقه است.

شهر بردفورد
شهر بردفورد

از دیگر جاذبه ای آن کارخانه نمک سازی و یک کارخانه نساجی قرن 18 است که اکنون یک موزه شده است ، مرکز خرید و مجتمع غذاخوری نیز در اطراف آن قرار دارد.

موزه صنعتی شهر بردفورد
موزه صنعتی بردفورد در سال 1974 ساخته شد ،در این موزه قطعات تاریخی صنعت چاپ و نساجی به چشم میخورد. همچنین
یک آسیاب در این موزه وجود دارد که نمادی از دوره صنعتی مترقی برادفورد است. علاوه بر این ، می توانید از Horse Emporium غذاخوری قدیمی همراه با فروشگاهی در آسیاب دیدن کنید. شورای بردفورد این آسیاب را در سال 1970 خریداری کرد تا از آن به عنوان یک مرکز تاریخی استفاده کند.

سالن تئاتر الحمرا

سالن تئاتر Bradford Alhambra به دلیل اقامتگاه سلطنتی الحمرا در گرانادا نامگذاری شده است. این سالن تئاتر در سال 1913 ساخته شد ، پس از آن توسط شورای شهر بردفورد ، در سال 1964 خریداری شد.

سالن تئاتر الحمرا در سال 1986 به طور کامل بازسازی شد و در آن بهترین رویدادهای سرگرمی ، نمایش های موزیکال ، نمایش رقص ، نمایش زنده ، درام تا بزرگترین پانتوی یورکشایر را برگزار می شود. این سالن تئاتر 1400 نفر را در خود جای داده و برای سازمانهایی مانند دیزنی ، باله ، تئاتر ملی ، کمپانی رویال شکسپیر ، ماجراهای جدید و کامرون مکینتوش مورد استفاده قرار میگیرد.

سالن کاردراویت

Cartwright Hall گالری هنری شهرداری بردفورد است که مجموعه ای از نمایشگاه های معاصر را ارائه می دهد.

پارک لیستر
پارک لیستر در خارج از مرکز شهر واقع شده و یکی از بزرگترین جاذبه های شهر است که توسط ساموئل کانلیف ​​لیستر به شهر بردفورد داده شده است. این پارک به طور موثری نوسازی شده است ،در دریاچه میتوانید قایقرانی کنید . فعالیت های زیادی برای سرگرمی شما در اینجا وجود دارد ، برخی از آنها تنیس ، بسکتبال ، سبزه بولینگ و زمین بازی کودکان است.

برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا کلیک کنید

جدیدترین ها

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry راهنمای جامع برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا...
قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴

مهاجرت به کانادا در سال 2024: آیا محدودیت‌های جدیدی در راه است؟

قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ کانادا یکی از مقاصد مه...

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.