english
En

جاذبه های گردشگری منچستر

Rate this post

درباره شهر منچستر

به عنوان پایتخت تجاری و فرهنگی لنکشایر ، شهر منچستر مرکز مشهور برای هنرها ، رسانه ها و آموزش عالی است. به همراه سالفورد و هشت شهرداری دیگر ، کلان شهر منچستر بزرگ را تشکیل می دهد ، که در آن اکنون حدود سه میلیون نفر زندگی می کنند.

مانند لیورپول ، منچستر با معرفی ابتکاراتی مانند پروژه قلعه فیلد ، با مجموعه موزه های خود در جاده لیورپول ، دستخوش تغییرات شده است . گسترش امکانات تفریحی و ورزشی این شهر نیز باعث افزایش چشمگیر جذابیت آن برای گردشگران شده است. نمونه های قابل توجه آن شامل خانه عالی اپرا است که دارای نمایش های تئاتر و موسیقی است و فاکتور هیجان انگیز Chill Factor ، طولانی ترین و وسیع ترین دامنه اسکی سرپوشیده انگلیس است.

شهر منچستر
شهر منچستر

جهت اطلاع از شرایط دریافت ویزای شینگن اروپا کلیک کنید

جاذبه های گردشگری شهر منچستر

موزه علم و صنعت

موزه علم و صنعت (MOSI) در محل قدیمی ترین ایستگاه راه آهن جهان است. 12 گالری آن شامل تالار پاور ، با دستگاه های بخار و بخار محور از عصر طلایی صنعت نساجی و همچنین اتومبیل های ساخته شده در منچستر از جمله رولزرویس در سال 1904 است. تاریخچه این شهر از زمان روم تا انقلاب صنعتی تا به امروز در ساختمان ایستگاه ثبت شده است.

کلیسای جامع منچستر

کلیسای جامع منچستر واقع در سواحل ایرول ، از سال 1422 تا 1506 است و در سال 1847 به وضعیت کلیسای جامع ارتقا یافته است که کلیساهای آن در دو طرف شبستان و کر ، که بین سالهای 1486 و 1508 ساخته شده است ، با اضافات و تغییرات دیگری قابل توجه است .غرفه های گروه کر ، کلیسای سنت جان ، نمازخانه هنگ منچستر ، و کلیسای کوچک لیدی دارای صفحه چوبی است که قدمت آن از سال 1440 برپا شده است. محوطه هشت ضلعی ، ساخته شده در سال 1465 ، دارای نقاشی های دیواری است که شامل یک چهره از مسیح در لباس مدرن است.

موزه ملی فوتبال

خانه دو تیم برتر فوتبال اروپا – من سیتی و منچستر یونایتد – منچستر مکانی عالی برای ادای احترام به ورزش مورد علاقه کشور است. اولین توقف در سفزتان باید موزه ملی فوتبال باشد. این موزه فوتبال دارای یادگاری های جذاب مربوط به ورزش است ، از جمله سنگ های قیمتی و غنیمت ها و لباس های تاریخی. انواع فیلم های کوتاه عالی تاریخ ورزش را نشان می دهد ،همچنین نمایش های جالب و سرگرمی های اضافی زیادی را برای جوانان فراهم می کند.

کتابخانه چتام

بیمارستان چتهام ، واقع در شمال کلیسای جامع منچستر ، بخشی از آن به سال 1422 می رسد. در ابتدا محل اقامت کاهنان بود ، اکنون در آن یک مدرسه موسیقی و کتابخانه چتام ، یکی از قدیمی ترین کتابخانه های عمومی در انگلیس قرار دارد . که از آن از سال 1653 استفاده مداوم میشد ، این كتابخانه بیش از 100000 كتاب دارد كه بیش از نیمی از آنها قبل از سال 1850 چاپ شده اند. چتام نیز به عنوان محل ملاقات كارل ماركس و فردریش انگلس در سفر ماركس به منچستر مشهور است.

گالری هنری منچستر

گالری هنر منچستر یکی از بزرگترین مجموعه های هنری در انگلیس را در خارج از لندن دارد . این گالری شامل آثار پیش از رافائلیان است. استادان قرن 17؛ امپرسیونیستهای فرانسوی ، از جمله گوگن ، مانت و مونه. و هنرمندان آلمانی مانند مکس ارنست. همچنین قطعاتی از هنرمندان مشهور انگلیسی از جمله Stubbs ، Constable و ترنر وجود دارد ، در حالی که این مجموعه مجسمه سازی شامل آثاری از رودین ، ​​مایولول ، یعقوب اپشتین و هنری مور است.

Chinatown

چیناتون خانه رنگارنگ یکی از بزرگترین اجتماعات چینی ها در انگلیس است . دروازه قوسی شکل با تزئین بسیار غنی که به داخل منطقه منتهی می شود ، بویژه بسیاری از مغازه ها و رستوران ها که طیف گسترده ای از غذاها و آشپزی از هنگ کنگ و پکن را ارائه می دهند دراین اواخر تاسیس شده اند ، در حالی که صنایع دستی و آثار هنری بی نظیر چینی در مرکز هنرهای معاصر چینی قرار دارند .

موزه تاریخ مردم

موزه تاریخ خلق مرکز ملی جمع آوری ، حفاظت ، تفسیر و مطالعه مطالب مربوط به تاریخ افراد شاغل در انگلیس است. تاریخچه دموکراسی بریتانیا و تأثیر آن بر جمعیت و همچنین مجموعه های وسیعی از آثار باستانی مربوط به اتحادیه های کارگری و حق رأی زنان به نمایش گذاشته شده است.

جهت دریافت ویزای مولتیپل کانادا کلیک کنید

جدیدترین ها

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry راهنمای جامع برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا...
قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴

مهاجرت به کانادا در سال 2024: آیا محدودیت‌های جدیدی در راه است؟

قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ کانادا یکی از مقاصد مه...

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.