english
En

مهاجرت کانادا

Rate this post

 روش های مهاجرت کانادا

برای مهاجرت کانادا روش های زیادی وجود دارد ما در این مقاله  اصلی ترین و راحت ترین روش های مهاجرت به کانادا را بیان می کنیم

مهاجرت کانادا
مهاجرت کانادا

مهاجرت تحصیلی کانادا

 این راز نیست که امروز آموزش و پرورش کانادایی قابل اعتماد ترین و ساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا است. برای شروع تحصیل در کانادا، شما باید یک موسسه آموزشی انتخاب کنید و در دوره دیپلم، لیسانس یا ارشد و.. شرکت کنید. بعد از فارغ التحصیلی می توانید مجوز کار فارغ التحصیلی دریافت کنید که بستگی به کالج و دوره تحصیلی شما دارد. اگر حداقل 1 سال تحصیل میکنید، ممکن است مجوز کار 1 یا 2 ساله را دریافت کنید، با این حال زمانی که شما از دوره 2-4 ساله تحصیلی فارغ التحصیل می شوید، اجازه کار را برای مدت 3 سال دریافت خواهید کرد. در طول این مدت، شما باید کارفرمای قابل اعتماد را پیدا کرده و NOC واجد شرایط  را دریافت کنیدبعد از یک سال کار برای کارفرما ،شما واجد شرایط دریافت اقامت دائم در کانادا خواهید بود.

ویزای دوره های آموزشی کانادا

هر دانش آموزی که در کانادا بیش از 6 ماه تحصیل می کند باید برای گرفتن اجازه تحصیلی از CIC مجوز بگیرد . مراحل اقدام و ثبت نام به صورت آنلاین انجام می شود و برای تایید تحصیلات و دریافت ویزای کانادا باید حضوری مراجعه کنند. به محض اینکه دانشجوی بالقوه به کانادا می آید، افسر مهاجرت کانادا مدارک تحصیلی را برای دانشجویان در مرز کانادا، در اکثر موارد در فرودگاه کانادا،درخواست می کند.

مجوز کار فارغ التحصیلی (PGWP)

اکثر دانشجویانی که حداقل یک سال برنامه تحصیلی فارغ التحصیل شده اند ممکن است واجد شرایط باشند و می توانند برای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی درخواست و اجازه کار مجوز از CIC بگیرند . مجوز کار فارغ التحصیلی amy حداکثر 3 سال پس از فارغ التحصیلی صادر می شود. طول دوره PGWP مستقیما به برنامه تحصیلی انتخابی بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر برنامه تحصیلی 1 سال باشد، دانش آموز مجاز به کار 1-2 ساله خواهد بود. در واقع، برای به دست آوردن 3 سال مجوز کار پس از فارغ التحصیلی، دانش آموز باید حداقل از 2 سال برنامه تحصیلی تمام وقت تحصیل کرده و فارغ التحصیل شود.

ویزای مولتیپل کانادا را مطالعه کنید

ویزای تورسیتی کانادا

  اگر میخواهید به کانادا سفر کنید، تحصیل کنید یا کار کنید، باید یک ویزای توریستی از CIC دریافت کنید . لطفا توجه داشته باشید که اگر ویزای شما منقضی شده باشد، باید آن را تمدید کنید، در غیر این صورت مجاز به ورود به کانادا نخواهید شد.

 

مهاجرت کانادا از طریق کار

جهت واجد شرایط بودن برای مهاجرت کاری کانادا، شما باید کارفرمای قابل اطمینان (شما باید دارای سابقه کاری حداقل 2 سال در کسب و کار و 5 سال کارمند تمام وقت داشته باشید)، که دارای LMIA از CIC است  و آماده است تا شما را برای موقعیت خاص در دوره زمانی مشخص با دستمزد ساعتی یا ماهانه در شرکت خود در کانادا استخدام کند پیدا کنید. بعد از اینکه برای حداقل یکسال برای این کارفرما کار کنید، می توانید از طریق برخی از برنامه های مهاجرت برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید

ویزای شینگن فوری را مطالعه کنید

ویزای اکسپرس کانادا

اکسپرس  از سال 2015 ،سیستم مهاجرت به کانادا را کاملا تغییر داد و بعد از راه اندازی سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا، بسیار از متقاضیان  که قبلا از روش معمول مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص فدرال اقدام میکردند پشت درهای بسته ماندند را به مهاجران بالقوه تبدیل کرده است. هم اکنون اداره مهاجرت کانادا هر ماه حداقل امتیاز فرد انتخاب شده جهت اخذ اقامت دائم کانادا را اعلام میکند. مهاجرت کانادا از طریق اکسپرس اینتری یکی از روش های شناخته شده می باشد.

با احترام،

ماهبد پرواز

جدیدترین ها

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry راهنمای جامع برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا...
قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴

مهاجرت به کانادا در سال 2024: آیا محدودیت‌های جدیدی در راه است؟

قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ کانادا یکی از مقاصد مه...

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.