english
En

ویزای لوکزامبورگ

Rate this post

دریافت ویزای لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می باشد و برای سفر به لوکزامبورگ نیاز به ویزا شینگن دارید . کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد و برای دریافت ویزای لوکزامبورگ ، نزدیکترین سفارت در شهر آنکارا کشور ترکیه می باشد .

تاریخچه مختصری از لوکزامبورگ

پس از 400 سال سلطه توسط کشورهای مختلف اروپایی، لوکزامبورگ توسط کنگره وین در تاریخ 9 ژوئن 1815 به امضا رسید. گرچه لوکزامبورگ سال 1835 (پیمان لندن) را سال استقلال خود قرار می دهد، خودمختاری تا سال 1839 تحت پادشاهی پادشاه ویلیام اول هلند، به طول انجامید. در سال 1867، لوکزامبورگ به عنوان کشوری مستقل و تضمین بی طرفی دائمی شناخته شد. پس از اینکه آلمان در هر دو جنگ جهانی این کشور را اشغال کرد، لوکزامبورگ از نظر بی طرفی ،بی اعتبار شد و در سال 1949 عضو هیات مدیره سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) شد. همچنین یکی از شش عضو اصلی اتحادیه اروپا است که در سال 1951 به عنوان اتحاد اروپایی شکل گرفت. و عضو انجمن زغال سنگ و فولاد (EOTC) اروپا می باشد.
زبان ملی لوکزامبورگ ،لوگزامبورگ است، ترکیبی از عناصر هلندی، آلمانی قدیمی و فرانکس است. زبان رسمی خدمات شهری، قانون و پارلمان فرانسوی است، اگر چه پرونده های جنایی و حقوقی در لوکزامبورگ به طور جزئی اجرا می شود و پرونده ها ی بزرگ توسط پلیس در آلمان ثبت می شود. آلمانی زبان اصلی مطبوعات است. فرانسوی و آلمانی  در مدارس آموزش داده می شود، و آلمانی را به طور عمده در سطح ابتدایی و فرانسوی را در سطح متوسط ​​صحبت می شود. علاوه بر این، انگلیسی در دبیرستان های محلی آموزش داده می شود. در نتیجه اکثر لوکزامبورگ ها با این سه زبان صحبت می کنند.

چگونه می توانم برای ویزای شینگن به لوکزامبورگ اقدام کنم؟
علاوه بر فرم درخواست ویزای تکمیل شده خود، به دو عکس به سبک پاسپورت، یک پاسپورت یا سایر مدارک سفر که کمتر از ۵سال قدمت داشته باشند و حداقل سه ماه پس از تاریخ خروج از منطقه شنگن معتبر باشند، نیاز دارید. شما همچنین به بیمه مسافرتی و پزشکی که تا سقف 30000 یورو شما را پوشش می دهد، نامه ای مبنی بر برنامه سفر و هدف از بازدیدتان، و همچنین برنامه سفر پرواز و مدرک اقامت در طول اقامت، گواهی وضعیت مدنی، نیاز دارید. مانند سند ازدواج، و مدرکی که در طول اقامت خود وسیله ای برای امرار معاش دارید. مقداری که باید نشان دهید از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. کسانی که قصد کار یا تحصیل دارند، به مدارک اضافی نیاز دارند. اثبات تمکن مالی کافی نیز مورد نیاز است، اما لوکزامبورگ مبلغ رسمی را تعیین نکرده است.

ویزای لوکزامبورگ

شرایط ویزای لوکزامبورگ برای ویزای کاری، تجاری یا دانشجویی

اگر برای ویزای کار درخواست می دهید، باید مدارکی را به سفارت/کنسولگری ارائه دهید که ثابت کند شرایط ویزا را بر اساس وضعیت شغلی خود دارید. اگر شاغل هستید، به یک قرارداد کار، یک صورت حساب بانکی فعلی، نامه بدون اعتراض از طرف کارفرما که به شما اجازه سفر بدهد و اظهارنامه مالیات بر درآمد نیاز دارید. اگر خوداشتغال هستید، به یک کپی از مجوز کسب و کار، صورت حساب های بانکی شرکت و اظهارنامه مالیات بر درآمد نیاز دارید. همچنین صرف نظر از اینکه برای ویزای کاری طولانی‌تر یا ویزای شینگن کوتاه مدت درخواست می‌کنید، به یک دعوت نامه نیاز دارید. ویزای دانشجویی نیاز به مدرک ثبت نام در یک موسسه لوکزامبورگ، نامه بدون اعتراض از محل تحصیل شما در وطن شما، و دعوت نامه دارد.

 

دریافت وقت سفارت

کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد از همین رو برای مصاحبه باید به نزدیکترین کشور که سفارت لوکزامبور در آن وجود دارد مراجعه کرد

برای دریافت ویزای لوکزامبورگ باید حداقل شش هفته قبل از سفر اقدام به درخواست ویزا نماید.

تعیین وقت سفارت را می توان هم غیر حضوری به صورت آنلاین انجام داد و هم حضوری و البته راحتترین کار ارئه درخواست به آژانس های معتبر مسافرتی برای اخذ ویزا می باشد .

مدارک مور نیاز دریافت ویزای لوکزامبوزگ و یا ویزای شینگن لوکزامبورگ:

جهت اطلاع از مدارک ویزای شینگن بر روی لینک کلیک کنید

قبل از اقدام برای دریافت ویزای شینگن لوکزامبورگ لازم است تا دلایل رد شدن ویزا را مطالعه کنید تا به هنگام مصاحبه دچار مشکل نشوید.

ویزای شینگن لوکزامبورگ:

قبل از اقدام به سفر و دریافت ویزای باید بدانید که برای ورود به این کشور، ویزای شینگن به تنهایی کافی نیست و ماموران مرزی این کشور می توانند بنا به دلایلی شما را از ورود به لوکزامبورگ منع کنند و اجازه ورود ندهند.

باید آماده پاسخگویی مناسب به ماموران مرزی درباره هدف سفر، آدرس محل اقامت ، چگونگی پرداخت هزینه های سفر باشید.

مزایای اقامت در کشور لوکزامبورگ:

دارای سیستم مالیاتی مطلوب
هزینه های زندگی بسیار مناسب می باشد
دارای سیستم آموزش بسیار پیشرفته و آموزش سه زبان انگلیسی فرانسه و آلمانی در مدارس
دارای سیتم بانکداری مناسب

اگر قصد دریافت اقامت لوکزامبورگ رادارید :

برای تبدیل شدن به یک شهروند، شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید، حداقل 10 سال در لوکزامبورگ زندگی کرده باشید و در هر سه زبان ملی (فرانسوی، آلمانی و لوگزامبورگی) مسلط باشید. همچنین اگر بعد از 5 سال زندگی در لوکزامبورگ، از طریق تولد، تصویب یا ازدواج با این کشور ارتباط داشته باشید می توانید درخواست شهروندی کنید.

مطالب مفید :

ویزای مولتیپل کانادا

جدیدترین ها

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری - express entry راهنمای جامع برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا...
قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴

مهاجرت به کانادا در سال 2024: آیا محدودیت‌های جدیدی در راه است؟

قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ قوانین مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۴ کانادا یکی از مقاصد مه...

هتل های قدیمی جهان

قدیمی ترین هتل های جهان هتل ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. بسیاری از هتل ها تغییر کاربری داده ا...
انواع ویزای اروپا

انواع ویزای کانادا

بسیاری از مردم مایل به سفر، تحصیل یا مهاجرت به کانادا هستند اما بهترین راه را برای انجام این کار نم...

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یا همان ویزای والدین کانادا، نوعی ویزای مولتیپل کانادا است که امکان چند بار ورود ب...
تماس با پشتیبانی

ماهبدپرواز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 13:30 پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.